Корзина
30 отзывов
Хит продаж!- 30%
Фильтры
Цена
Наличие
Акция
Контакты
Торговая площадка "Закажи и Купи"
+38066921-79-06viber
+38067223-51-44
Татьяна Оноприенко
УкраинаЗапорожская областьЗапорожье Отправка по Украине
Карта

Корисні снеки

Корисні снеки

Ви здивовані? Саме так, насправді снеки можуть бути корисними, не тільки смачними, запашними та хрусткими.

Снеки в нашому житті

В сучасному житті усілякі снеки займають велике місце в раціоні дорослих та дітей. Але назвати їх корисними не можна, завдяки особливості технології їх виробництва та хімічним складовим. Сучасні промислові снеки містять багато хімії. А саме -  підсилювачі смаку, підсолоджувачі, синтетичні ароматизатори, трансгенні та комбіновані жири, консерванти  та інше. Такі снеки смачні та ароматні, але їх не можна вживати постійно, бо можна нанести велику шкоду  здоров'ю дорослої людини, не кажучи про здоров'я дітей. М'ясні та фруктові снеки нашої компанії  насправді корисні та смачні. Це надзвичайно хрусткі тонесенькі справжні шматочки м'яса або фруктів.

Особливості виготовлення

Чому саме так виходить. Завдяки використанню найсучаснішої технології сушіння, а саме інфрачервоній сушці, яка проходить при низькій температурі не вище 45С, з продукту дуже швидко та лагідно видаляється волога, при цьому зберігається цілісність клітинної структури продукту. Усі природні аромати, та смак посилюється в рази. Тому немає потреби у додаванні підсилювачів смаку та аромату. Вітаміни, мінерали та інші корисні речовини зберігаються максимально, наскільки це взагалі можливо.

Ми використовуємо тільки свіжі добірні продукти, та сучасну технологію обробки, особливістю якої є те, що продукти виходять з камери майже стерильними, тобто під впливом інфрачервоного випромінювання (як сонячне) гинуть  шкідливі мікроорганізми, навіть при невеликій температурі. Тому у використанні консервантів немає потреби. Швидке фасування в герметичні пакети зберігає свіжість та якість корисних снеків.

Ми виготовляємо всю нашу власноруч в невеликій кількості, малими партіями   та на замовлення, тому в нас не буває продуктів які б довго перебували на складі. На нашу думку краще почекати 1-3 доби, та отримати максимально якісні смаколики, яки будуть зроблені саме для Вас.

в виде галереив виде списка
1 2